Про Банк

Акціонерне товариство «Фортуна-Банк» - це універсальний та сучасний Банк, що надає повний спектр банківських послуг для корпоративних та індивідуальних клієнтів. Банк зареєстрований Національним Банком України 27 листопада 2002.
Основна діяльність Банку зосереджена на комерційних та роздрібних операціях.

«Фортуна-Банк» прагне надавати високоякісний банківський сервіс, постійно удосконалюючи свої послуги та підхід до клієнтів.


Місія
Надавати високоякісні банківські послуги, що задовольняють потреби клієнтів та сприятимуть їх фінансовому розвитку. Гарантувати надійність збереження капіталу клієнтів, пропонуючи високоефективні рішення та індивідуальний підхід.

Цінності

Клієнти
Високоякісний індивідуальний підхід до кожного Клієнта є головним пріоритетом у нашому партнерстві. Стабільність та ефективність являються незмінними показниками нашої праці. Ми вдячні кожному Клієнту за довіру. Постійно удосконалюючи свій сервіс ми прагнемо максимально задовольнити потреби кожного, хто звертається до нас.

Надійність
Нашою основною метою є повна довіра Клієнтів до Банку, яка виправдана надійністю, прозорістю та плідною співпрацею.


Професіоналізм
Команда «Фортуна-Банк» постійно удосконалює свій професійний рівень, навчаючись новим можливостям на фінансовому ринку, щоб надавати своїм Клієнтам високоефективні сучасні рішення по управлінню капіталом.

Авторизуйтесь

X

Передзвоніть мені


Вітаю! Я відповім на всі Ваші запитання у вказаний час.
Ім'я:
День:
Час:
Телефон:
X

Форма зворотнього зв'язку

Заповніть всі поля і ми з Вами зв'яжемося
Email:
Ім'я:
Тема:
Повідомлення:
Ви погоджуєтеся з нашими умовами використання даних і підтверджуєте, що ознайомилися з нашою Політикою використання даних
X

КОМПЛАЄНС

Email:
Телефон:
Ім'я:
Ви є:
Вид неналежних дій: