До уваги Емітентів та Депонентів, які мають рахунки у цінних паперах у АТ «ФОРТУНА-БАНК»

Повідомлення про початок процедури припинення діяльності депозитарної установи

Уповноважена особа Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію Публiчного акцiонерного товариства «Фортуна-банк» (код ЄДРПОУ 26254732, 04070, м.Київ, Боричiв Тiк, 35-В, тел..044 537-62-67, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ліцензія на право здійснення професійної діяльності на фондовому ринку-Депозитарна діяльність депозитарної установи, серія та номер: АЕ – 263439, термін дії: 01/10/2013 - необмежений), керуючись вимогами пункту 8 розділу ІІ Положення про припинення депозитарною установою провадження професійної діяльності на фондовому ринку, затвердженого рішенням НКЦПФР № 431 від 08.04.2014р.(далі-Положення) у зв’язку з вiдкликанням банкiвської лiцензiї та лiквiдацiї ПУБЛIЧНОГО АКЦIОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ФОРТУНА-БАНК» (Постанова Правлiння Нацiонального банку України вiд 21 лютого 2017 року № 89-рш «Про вiдкликання банкiвської лiцензiї та лiквiдацiю ПУБЛIЧНОГО АКЦIОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ФОРТУНА-БАНК» та Рiшення Виконавчої дирекцiї Фонду гарантування вкладiв фiзичних осiб № 665 вiд 21 лютого 2017 року № «Про початок процедури лiквiдацiї АТ «ФОРТУНА-БАНК» та делегування повноважень лiквiдатора банку») повідомляє про початок припинення депозитарної діяльності з 22 лютого 2017 р.


З 22 лютого 2017 р. Депозитарна установа припиняє здійснення облікових операцій на рахунках у цінних паперах на підставі пункту 6 розділу ІІ Положення.


Емітентам, які уклали з АТ «Фортуна-банк» договори про відкриття/обслуговування рахунків, відповідно до вимог пункту 12 розділу V Положення про порядок забезпечення існування іменних цінних паперів у бездокументарній формі, затвердженого рішенням Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 22 січня 2014 року № 47, необхідно обрати нову депозитарну установу для відкриття/обслуговування рахунків власників.


Депонентам, які уклали з АТ «Фортуна-банк» договори про відкриття/обслуговування рахунків в цінних паперах, необхідно закрити рахунки в цінних паперах, що обслуговуються відповідно до цих договорів. У разі незакриття рахунків протягом 60 календарних днів з дати початку припинення Депозитарною установою депозитарної діяльності, цінні папери, права на які обліковуються на таких рахунках будуть надалі обліковуватися на рахунку в цінних паперах, який залишається після припинення Депозитарною установою депозитарної діяльності, в системі депозитарного обліку Центрального депозитарію, для обліку цінних паперів депонентів, що не закрили свої рахунки в установленому порядку. Управління цим рахунком здійснюватиме уповноважений на зберігання.
Виконання операцій за рахунками в цінних паперах буде призупинено до моменту звернення цих власників до уповноваженого на зберігання щодо переказу належних їм цінних паперів до обраної ним депозитарної установи.

Оригінал цього листа зберігається у АТ «ФОРТУНА-БАНК» за адресою 04070, м.Київ, Боричiв Тiк, 35-В.
Копія цього повідомлення буде надіслана персонально кожному Депоненту та Емітенту, а також розміщена на офіційному веб-сайті Банку http://fortuna-bank.ua/

Довідкова інформація за номером 0-800-601-601– контакт-центр ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ФОРТУНА-БАНК».

Авторизуйтесь

X

Передзвоніть мені


Вітаю! Я відповім на всі Ваші запитання у вказаний час.
Ім'я:
День:
Час:
Телефон:
X

Форма зворотнього зв'язку

Заповніть всі поля і ми з Вами зв'яжемося
Email:
Ім'я:
Тема:
Повідомлення:
Ви погоджуєтеся з нашими умовами використання даних і підтверджуєте, що ознайомилися з нашою Політикою використання даних
X

КОМПЛАЄНС

Email:
Телефон:
Ім'я:
Ви є:
Вид неналежних дій: